Uzman Ekip, Profesyonel Ekipman

Sorunlarınıza son teknloji ithal cihazlarımızla ve tesisatlardaki tıkanılık ve temizleme işleri için özel olarak üretilmiş kimyasallarımızla müdahale ediyoruz.


Hakkımızda

Güngör Mühendislik ölçülebilir sonuçlar veren, özelleştirilmiş ve entegre dijital pazarlama programları oluşturur. Biz, müşteriyi ve zihniyetini anlayıp, onları da işin içine katıyoruz. Sonuçta, niyeti aksiyona dönüştüren deneyimler yaratıyoruz. Ve bunu, 1996 yılından bu yana yapıyoruz.

VİZYONUMUZ

İleriye baktığımızda dijital mecralar, tüketicinin markalarla birebir ilşikisi ve etkileşimiyle, her zaman gelişmeye devam edecek. Dünya genelinde, iProspect , niyeti aksiyona çevirmeye hazır kitleleri hedefleyerek, ve bu yolda yaratıcı yollar bularak markalarla uzun vadeli başarı ve karlılık sağlayacak.

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz
 1. 01.Doğalgaz Tesisatı

  Firmamız; doğal gaz tesisatı keşif, projelendirme, uygulama aşamalarını mühendis kadrosu ve profesyonel usta ekibiyle tamamlamaktadır.

  Devamını Oku
 2. 02.Proje ve Gaz Açma

  ÇORDAŞ ile Sözleşmenizi yaptıktan sonra sertifikalı tesisatçı firmamız, ÇORDAŞ"tan gaz açılışı için randevu alır.

  Devamını Oku
 3. 03.Kalorifer Tesisatı

  Dairelerin m/2’rine göre radyatör metrajlarını belirtir. Radyatörlerin montajlıma yerlerini tespit eder. Yakıcı cihazların yerleri belirtilir.

  Devamını Oku
 4. 04.Sıhhi Tesisat

  Şebekeden gelen suyun, güvenli bir şekilde insanların kullanıma sunulması için gerekli hidrofor dairesi dizaynı, depolama ve borulama işleri ile hizmet vermekteyiz. Aynı şekilde pis su tesisatı, rögar ve temel suyu tahliye hatları ile yağmur suyu tesisatları için de hizmet vermekteyiz.

  Devamını Oku
 5. 05.Kombi ve Radyatör Temizliği

  Kalorifer tesisat temizliği, belirli bir kullanım zamanından sonra verim kaybı yaşamamak için, yapılması gereken bir bakımdır. Uzman personel ve son sistem cihazlarla, kalorifer tesisatlarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.

  Devamını Oku